Insert Nexo

Subiekt nexo to rozwiązanie dla wszystkich nowoczesnych przedsiębiorców. Program kompleksowo wspomaga sprzedaż w małych i średnich firmach. Masz sklep, hurtownię, warsztat, zakład usługowy? Bez względu na to jaką branżą się zajmujesz, potrzeby Twojego punktu handlowo-usługowego zostaną zaspokojone. Skąd ta pewność?

Subiekt nexo jest programem o bardzo bogatej funkcjonalności. Zapewnia obsługę wszystkich dokumentów handlowych i magazynowych. Dzięki możliwości szczegółowego sparametryzowania jednostek, miar, kodów kreskowych, cenników i wielu innych elementów – dokładnie odwzorujesz indywidualną sytuację firmy. Pomoże Ci to optymalnie zarządzać gospodarką magazynową Twojego przedsiębiorstwa.

Jeśli posiadasz drukarkę fiskalną, Subiekt nexo to aplikacja dla Ciebie. Dzięki niej stworzysz profesjonalny system sprzedażowy. Program obsługuje wszelkie spotykane w praktyce handlowej urządzenia: kasy i drukarki fiskalne, wagi elektroniczne, czy skanery kodów kreskowych.

Nie sposób wymienić wszystkich zalet systemu: rozbudowana część finansowa, umożliwia m.in. wykonywanie operacji kasowych, bankowych czy tworzenie raportów kasowych. Moduły rozliczeniowe pozwalają na ewidencjonowanie rozrachunków, działań windykacyjnych i tabeli kursów walut. Z kolei kartotekowa część systemu to nie tylko zaawansowana ewidencja asortymentu czy urządzeń zewnętrznych, ale też klientów, instytucji, wspólników i pracowników. Więcej informacji.

Subiekt Nexo PRO to program wspomagający obsługę sprzedaży w małych i średnich firmach. Jest to rozszerzona wersja Subiekta nexo – oprócz pełnej funkcjonalności standardowego systemu zawiera wiele dodatkowych rozwiązań, które spełnią nawet bardzo nietypowe wymagania.

Subiekt nexo PRO pozwala na obsługę przedsiębiorstwa wielooddziałowego. Umożliwia zaawansowane nadawanie cen towarom poprzez cenniki główne i dodatkowe. Wyróżnia się rozbudowaną obsługą zamówień – dla wersji PRO stworzono m.in. widoki robocze (Asortyment na zamówieniach do obsługi pozycji zamówienia, Asortyment na wyczerpaniu, Asortyment na zleceniach), które ułatwiają logistykę zamówień zarówno w przypadku klientów, jak i dostawców.

Subiekt nexo PRO charakteryzuje się też większą otwartością i elastycznością. Pozwala np. dodawać pola własne do różnych elementów programu, a także własne raporty i wzorce wydruku. Dzięki Sferze dla Subiekta możliwe jest tworzenie indywidualnych rozwiązań dostosowujących system do specyficznych potrzeb firmy. Więcej informacji.

Rachmistrz Nexo, który jest jednym z elementów pakietu programów InsERT nexo, to system obsługi uproszczonej księgowości. Opracowano go specjalnie dla firm prowadzących księgę przychodów i rozchodów lub rozliczających się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych.

Prowadzisz uproszczoną księgowość w swojej firmie? Rachmistrz nexo jest programem dla Ciebie!

Miło zaskoczy Cię jego bogata funkcjonalność, a jednocześnie prosta i intuicyjna obsługa. Dzięki tym zaletom ewidencja księgowa z Rachmistrzem nexo przebiega sprawnie i szybko.

Rachmistrz nexo został wyposażony w wiele rozbudowanych funkcji ułatwiających prowadzenie księgowości. Wśród nich znajdziesz: ewidencję VAT, umów i płac, środków trwałych i pojazdów, wystawianie deklaracji skarbowych i ZUS, operacje kasowe i operacje na rachunkach bankowych, rozliczanie rozrachunków. Atutem aplikacji są też: automatyczna dekretacja dokumentów oraz elastyczna obsługa finansów i rozrachunków. Więcej informacji.

Rachmistrz Nexo PRO to doskonały wybór dla każdej firmy, która potrzebuje elastycznego programu księgowego. Wersja PRO Rachmistrza nexo, poza pełną funkcjonalnością standardowego systemu, pozwala np. tworzyć własne raporty i wydruki, w indywidualny sposób opisywać zdarzenia gospodarcze (m.in. dodatkowymi transakcjami VAT), analizować zapisy według różnorodnych cech przy użyciu tzw. pól własnych. Umożliwia też rozliczanie rozrachunków ratalnie albo ewidencjonowanie ich według własnych typów.

Rachmistrz nexo PRO to program dla tych przedsiębiorców, którym nie wystarczają standardowe opcje. Dla tych, którzy potrzebują realizować indywidualne rozwiązania.

InsERT nexo PRO stanowi zintegrowany pakiet – kompleksowy system dla profesjonalnych przedsiębiorstw. W jego skład, oprócz programu Rachmistrz nexo PRO, wchodzi również: Subiekt nexo PRO (system obsługi sprzedaży i gospodarki magazynowej) oraz Rewizor nexo PRO (system finansowo-księgowy). Więcej informacji.

Rewizor Nexo to nowoczesny system wspomagający prowadzenie pełnej księgowości. Zastosowane technologie i rozwiązania interfejsowe sprawiają, że obsługa księgowa firmy staje się wygodniejsza i szybsza.

Rewizor nexo wspiera księgowych na każdym etapie pracy: od zarządzania planami kont, dekretacji i księgowania, poprzez ewidencje VAT, pojazdów, umów i płac, obsługę środków trwałych, po wystawianie deklaracji skarbowych, operacje kasowe i operacje na rachunkach bankowych oraz ewidencjonowanie i rozliczanie rozrachunków. Mimo bogatej funkcjonalności wyróżnia się prostą, intuicyjną obsługą.

Rewizor nexo jest częścią InsERT nexo – zintegrowanego pakietu, w którego skład wchodzą również: Subiekt nexo – system obsługi sprzedaży i gospodarki magazynowej oraz Rachmistrz nexo – program do prowadzenia uproszczonej księgowości. Więcej informacji.

Rewizor Nexo PRO to rozszerzony wariant programu Rewizor nexo – aplikacji do prowadzenia pełnej księgowości w małych i średnich firmach. To nowoczesne rozwiązanie w wariancie PRO doskonale sprawdzi się w biurze rachunkowym.

Prowadzisz biuro rachunkowe? Potrzebujesz elastycznego systemu finansowo-księgowego, otwartego na indywidualne potrzeby Twojego biznesu? W takim razie zdecyduj się na program Rewizor nexo PRO.

Przekonasz się, że jest to aplikacja skrojona na miarę Twoich wymagań – zyskasz pełną funkcjonalność standardowego programu i wiele innych, dodatkowych rozwiązań. Rewizor nexo PRO pozwala na przykład wykorzystywać wielopoziomowe konta kartotekowe, tworzyć indywidualne raporty i własne wydruki. Opisywać zdarzenie gospodarcze i dokonywać analizy zapisów na podstawie różnorodnych cech, w oparciu o dodane pola własne. Umożliwia też rozliczanie rozrachunków ratalnie lub ewidencjonowanie ich według własnych typów. Tzw. punkty rozszerzeń i Sfera dla Rewizora gwarantują użytkownikowi realizację indywidualnych rozwiązań, dostosowanych do specyfiki swojego biznesu. Więcej informacji.

Gratyfikant nexo dostarczy Ci wszystkich funkcji niezbędnych w dziale kadr i płac. Dzięki niemu prowadzenie rozbudowanej ewidencji osobowej, wystawianie umów o pracę i umów cywilnoprawnych, planowanie i naliczanie wynagrodzeń oraz wszelkie inne czynności związane z pracą działu kadr i płac okazują się wyjątkowo proste! Program umożliwia także m.in. generowanie rozliczeń z ZUS i urzędem skarbowym oraz wystawianie wszelkiego rodzaju dokumentów.

Dedykowany małym i średnim przedsiębiorstwom oraz biurom rachunkowym program Gratyfikant nexo wyróżnia się dużą elastycznością oraz intuicyjnym interfejsem – dzięki tym cechom dział kadr i płac w Twojej firmie będzie pracował jeszcze wydajniej, oszczędzi czas na niepotrzebne wprowadzanie wielokrotnie tych samych danych, a liczba pomyłek spadnie do minimum. Więcej informacji.

Gratyfikant Nexo PRO, którego producentem jest znana i ceniona firma InsERT. Gratyfikant nexo PRO to system dedykowany małym i średnim przedsiębiorstwom oraz biurom rachunkowy, które chcą wspomóc dział kadr i płac funkcjonalnym systemem informatycznym.

Oprócz funkcji standardowych, takich prowadzenie ewidencji osobowej, planowanie i naliczanie wynagrodzeń, generowanie rozliczeń z ZUS i urzędem skarbowym czy tworzenie umów o pracę, Gratyfikant nexo PRO daje Ci także możliwości dodatkowe: pola i słowniki własne, definiowanie własnych ról użytkowników, własnych raportów i wydruków z możliwością ich eksportu do innych programów InsERT nexo oraz wiele, wiele innych.

Wraz z innymi systemami tej linii Gratyfikant nexo PRO tworzy wyjątkowo funkcjonalny multiprogram, dzięki któremu praca w Twojej firmie stanie się jeszcze bardziej efektywna. Pracownicy działu kadr i płac oszczędzą mnóstwo czas, a ich praca wejdzie na najwyższy poziom jakości i wydajności. Więcej informacji.

Gestor Nexo został stworzony z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach, które chcą efektywniej zarządzać relacjami z klientami, oszczędzić czas i poprawić wydajność pracowników.

Dzięki programowi Gestor nexo ewidencjonowanie szczegółowych danych klientów wraz z historią kontaktów stanie się proste i wyjątkowo sprawne. Aplikacja umożliwia m.in. tworzenie, przedstawianie i negocjowanie ofert, planowanie i wykorzystanie promocji, przetwarzanie ofert w dokumenty handlowe czy prowadzenie korespondencji mailowej za pomocą wbudowanego klienta pocztowego.

W obszarze wewnątrzfirmowym Gestor nexo usprawnia pracę – pomaga w planowaniu zadań, monitoruje postępy ich realizacji czy chociażby wspiera zarządzanie zasobami firmowymi, np. samochodami. Dzięki temu programowi pracownicy Twojej firmy oszczędzą mnóstwo czasu i zaczną pracować naprawdę wydajnie. Więcej informacji.

Gestor Nexo PRO pozwala na dostosowanie programu do wymagań użytkownika.

Oprócz podstawowych funkcji, takich jak prowadzenie ewidencji danych klientów (wraz z danymi istotnymi dla CRM) i historii kontaktów, ofertowanie, prowadzenie korespondencji, w tym zbiorczą wysyłkę maili, planowanie i delegowanie zadań oraz monitorowanie postępów prac itp. Gestor nexo PRO zapewnia też wiele funkcji dodatkowych: tworzenie ofert wielowariantowych, możliwość rozszerzania logiki biznesowej o własne algorytmy, własne słowniki czy zaawansowane pola oraz wiele innych.

Dzięki programowi Gestor nexo PRO zarządzanie firmą stanie się jeszcze sprawniejsze – pracownicy oszczędzą mnóstwo czasu, który wykorzystają na pozyskiwanie nowych klientów. Zdobywanie zaufania i budowanie trwałych relacji z klientami jeszcze nigdy nie było tak proste – Gestor nexo PRO pomoże Twojej firmie zwiększyć swoje zyski! Więcej informacji.

Biuro Nexo – aplikacja wspomagająca pracę księgowego lub doradcy podatkowego, zintegrowana z systemem InsERT nexo i pracująca na tej samej bazie.

Dzięki programowi Biuro nexo prowadzenie biura rachunkowego czy biura doradcy podatkowego staje się jeszcze bardziej efektywne. Aplikacja automatyzuje pracę na wielu podmiotach systemu InsERTnexo, takich jak Rachmistrz nexo, Rewizor nexo czy Subiekt nexo. Ponadto wspomaga czynności takie jak rozliczanie klientów czy śledzenie stanu zaawansowania prac. Dedykowany portal znacznie ułatwia i usprawnia kontakt z klientami biura czy doradcy. To tylko niektóre z szerokich możliwości programu.

Biuro nexo pozwala oszczędzić mnóstwo czasu: Twoi pracownicy zapomną o konieczności wprowadzania wielokrotnie tych samych danych. Wszystkie niezbędne informacje, takie jak dane klientów, cenniki, warunki umowy itp. będą mieć zawsze pod ręką – dzięki temu praca stanie się jeszcze bardziej wydajna, a liczba pomyłek spadnie do minimum. Biuro nexo to w pełni sprawdzone i profesjonalne narzędzie! Więcej informacji.

Scroll to top