Insert GT

Subiekt GT jest nowoczesnym system sprzedaży zaprojektowanym szczególnie z myślą o tych firmach, które potrzebują sprawnego i profesjonalnego narzędzia wspierającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego czy rzemieślniczego. Jego wszechstronność i możliwości konfiguracyjne czynią go produktem niemalże dla każdego przedsiębiorcy.

Aplikacja Subiekt GT sprawdzi się w każdej sytuacji, dzięki bogatej funkcjonalności, ale przy zachowaniu prostej i intuicyjnej obsługi. Subiekt to najczęściej wybierana w Polsce aplikacja do wspomagania sprzedaży, doceniana za zastosowane technologie, rozwiązania biznesowe, oraz najnowsze rozwiązania interfejsowe. Dzięki nim Subiekt GT, to program sprawny, szybki, a przede wszystkim ergonomiczny i przyjazny dla użytkownika.

Subiekt GT stanowi element linii InsERT GT, zawierającej również takie programy, jak: Rachmistrz GT – Księga Przychodów i Rozchodów  program do prowadzenia księgowości w formie książki przychodów i rozchodów lub ewidencji podatku zryczałtowanego, Rewizor GT – System fiansowo księgowy do prowadzenia księg handlowych, Gratyfikant GT – system kadrowo-płacowy oraz Gestor GT – system zarządzania relacjami z klientem. Motorem bazy danych zastosowanym w aplikacjach linii InsERT GT jest Microsoft SQL Server 2008 R2. W bezpłatnym wariancie Express Edition dostarczany jest wraz z systemem. Więcej informacji.

Rachmistrz GT jest nowoczesnym systemem służącym do obsługi uproszczonej księgowości. Aplikację tę można swobodnie polecić firmom, które prowadzą księgę przychodów i rozchodów oraz płatnikom podatku zryczałtowanego, rozliczającym się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Zalety narzędzia Rachmistrz GT docenią zarówno przedsiębiorcy samodzielnie dokumentujący działalność gospodarczą, jak też pracownicy biur rachunkowych. Podstawową obsługę płac umożliwia dołączany bezpłatnie program mikroGratyfikant GT.

Rachmistrz GT należy do linii produktów InsERT GT, w której znajduje się również Subiekt GT – system do obsługi sprzedaży dla małych i średnich przedsiębiorstw, Rewizor GT – do prowadzenia księgi handlowej, Gratyfikant GT – program kadrowo-płacowy oraz Gestor GT – system zarządzania relacjami z klientem. Motorem bazy danych zastosowanym w aplikacjach linii InsERT GT jest Microsoft SQL Server 2008 R2. W bezpłatnej wersji Express Edition dostarczany jest wraz z systemem. Więcej informacji.

Rewizor GT jest profesjonalnym systemem finansowo-księgowym, który doskonale sprawdzi się w małych i średnich przedsiębiorstwach. Stworzono go w oparciu o Ustawę o Rachunkowości i zadbano, by był  zgodny z wymogami Unii Europejskiej. Aplikacja ta jest przeznaczona dla biur rachunkowych, ale z pewnością przyda się również w pracy samodzielnych księgowych.

Rewizor GT to program niezwykle prosty i przyjazny w obsłudze, z nowoczesnym interfejsem gwarantującym najwyższą ergonomię i komfort pracy. Początek pracy z aplikacją nie sprawi problemów nawet mało wprawnym użytkownikom, dzięki intuicyjnemu kreatorowi wdrożeniowemu.  Dostępny dla użytkownika szeroki wachlarz funkcji potrzebnych do sprawnego prowadzenia księgi handlowej: od administrowania planami kont, przez dekretację i księgowanie, zarządzanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych – to zaleta programu Rewizor GT.

Rewizor GT to element składowy systemu firmy InsERT GT – zintegrowanego w pełni pakietu aplikacji do prowadzenia firmy z sektora MSP. W skład pakietu wchodzą także: program do obsługi sprzedaży – Subiekt GT, system kadrowo-płacowy – Gratyfikant GT i program do zarządzania relacjami z klientem – Gestor GT. Dzięki dołączanej bezpłatnie aplikacji mikroGratyfikant GT, w systemie Rewizor GT umożliwiono prowadzenie podstawowej obsługi płac. Więcej informacji.

Gratyfikant GT to nowoczesny system kadrowo-płacowy, następca programu Gratyfikant 3. Aplikację tę można polecić osobom, które zajmują się sprawami kadrowo-płacowymi w małych oraz średnich przedsiębiorstwach oraz do pracy w biurach rachunkowych.

Gratyfikant GT wchodzi w skład systemu InsERT GT, został zintegrowany z aplikacjami księgowymi z tej linii: Rewizorem GT (systemem finansowo-księgowym) oraz Rachmistrzem GT (księgą przychodów i rozchodów). Istnieje możliwość przeniesienia do niego informacji zgromadzonych w Gratyfikancie 3, mikroGratyfikancie GT, jak również w systemie Płatnik.

Użytkownik programu Gratyfikant GT dysponuje  wieloma rozbudowanymi funkcjami, niezbędnymi w pracy działu kadr i płac. Między innymi pozwala na prowadzenie ewidencji osobowej w firmie, wystawianie umów różnego rodzaju czy prowadzenie ewidencji wypłat i rachunków.

Poza tym aplikacja Gratyfikant GT obsługuje Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych i znacznie usprawnia wystawianie deklaracji skarbowych, takich jak:  PIT-4, PIT-4R, PIT-8AR, PIT-11/8B, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-40 oraz ZUS (DRA, RCA, RZA, RSA).

Gratyfikant GT współpracuje z programem Płatnik i jest dostosowany do aktualnych przepisów. Więcej informacji.

Gestor GT jest elastycznym i wygodnym systemem wspomagającym budowanie dobrych oraz trwałych relacji z klientami. Stanowi skuteczne wsparcie dla różnego rodzaju działań marketingowych i handlowych, przez zapewnienie wydajności i komfortu pracy. Program ten może być wykorzystywany w przedsiębiorstwach o dowolnej specjalizacji, ponieważ jest wszechstronny i umożliwia optymalne dostosowanie funkcji do indywidualnych potrzeb firmy.

Gestor GT można polecić do pracy między innymi: w sekretariacie, marketingu, dziale handlowym, dziale obsługi klienta oraz jako przydatne narzędzie w pracy menedżerów. Gestor GT to aplikacja, która w sposób czytelny udostępnia użytkownikowi wszystkie zgromadzone w systemie dane dotyczące klientów. Dzięki Gestor GT starannie wyselekcjonujesz grupę docelową i lepiej dostosujesz działania biznesowe do konkretnych osób. Program ten ułatwi podejmowanie trafnych decyzji, ale też przygotowanie właściwych strategii sprzedaży w oparciu o różne zestawienia danych – w kilku prostych ruchach. Aplikację Gestor GT zaprojektowano tak, aby zaoszczędzić czas i zagwarantować maksymalną efektywność przy relatywnie małym nakładzie pracy we wszystkich firmach, dla których klient jest w centrum zainteresowania.

Aplikacja Gestor GT to część linii InsERT GT. Może ona pracować samodzielnie lub też współpracować z systemem sprzedaży Subiekt GT. Ścisłe powiązanie tych programów umożliwia korzystanie ze wspólnej kartoteki kontrahentów oraz towarów, wraz ze wszystkimi poziomami cen, rabatami czy promocjami. Dzięki integracji z Subiektem GT użytkownik w łatwy sposób wystawi dokumenty handlowe i zarządzi obsługą magazynów. Więcej informacji.

Biuro GT to system polecany księgowym i kadrowym zatrudnionym w biurach rachunkowym oraz  dedykowany do pracy doradców podatkowych. Stanowi uzupełnienie takich programów księgowych i kadrowo-płacowych z linii InsERT GT, jak: Rewizor GT, Rachmistrz GT, Gratyfikant GT oraz mikroGratyfikant GT. Jest teżnarzędziem, które integruje operacje wykonywane w tych programach.

Biuro GT to aplikacja przyjazna dla użytkownika, intuicyjna w obsłudze, której zadaniem jest usprawnienie i przyspieszenie pracy osób zatrudnionych w biurach rachunkowych.Pozwala na płynną obsługę dużej liczby podmiotów, a przy tym nie wymaga wyboru wszystkich obsługiwanych podmiotów oraz odszukiwania właściwego modułu administracyjnego. Operacje powtarzalne, konieczne do przeprowadzenia w każdym z obsługiwanych podmiotów, są automatyzowane przez system. W BiuroGT istnieje również możliwość automatycznego modyfikowania najistotniejszych parametrów aplikacji kadrowych i księgowych.

Użytkownik Biuro GT ma do dyspozycji mechanizmy, które pozwolą na proste harmonogramowanie pracy biura oraz kontrolowanie wybranych operacji wykonywanych w biurze rachunkowym. Program może generować odpowiednie raporty ułatwiające rozliczenia pomiędzy biurem rachunkowym a klientami. System wpływa na ułatwienie zarządzania czynnościami administracyjnymi na wielu bazach danych, między innymi przy konwersji tych baz i archiwizacji.

Funkcjonalność Biura GT można zasadniczo podzielić na dwie płaszczyzny działania. Pierwsza to wspomaganie pracy z innymi aplikacjami z linii InsERT GT, natomiast druga to funkcje, które ułatwiają planowanie różnorodnych zadań i wspomagają kontrolę pracy całego biura. Więcej informacji.

Scroll to top